Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hm w pierwszym otwartym jak wyliczyłem tylko samą deltę = 1 dostanę jakiś pkt?? a w drugim zadaniu co było trzeba zrobic?? bo tez wyliczyłem deltę i x1 oraz x2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EloELoELol napisał:
a jak ktos dał, ze xE{-6,-5}. To egzaminator zaliczy na 2pkt? Zadanie nastepne też raczej banalne, wystarczyło odpowiednio wrzucić w nawias i potem przyrownac do 0 ;p Zadanie z liczbami - odpowiedz 500. (chyba 29zadanie)
Nie, bo Ty podałeś dwuelementowy zbiór, a miał być przedział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile wyszlo w logarytmie ?? -2 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w jaki sposób trzeba było ogarnąć te zadanie gdzie trzeba było udowodnić że punkty przechodzą przez prostą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była tragedia, u nas w klasie(humanistyczna) większość poległa i nie liczy na 30%. Matura była wyraźnie trudniejsza niż poprzednie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zosia napisał:
Tylko jednego zadnia nie jestem pewna, więc czekam na odpowiedzi! oby prawdziwa matura była tak łatwa jak ta!
normalna matura na pewno bd łatwiejsza od tej dzisiajeszej ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem zamknięte było wporządku... Ale otwarte? 2 zadania na jakieś dowody.. ;/ Z tym trójkatem w układzie współrz. jakieś durne wyniki wychodziły... Ciągi? Masakra. A ostatnie zadanie, z jakikimiś miastami A i B nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
otwarte były trudne mam nadzieję że sie załape zeby zdać, a kiedy są wyniki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no do dupy, wyszło mi -5 i -6 i napisałem że nie ma rozwiązań ! Skąd miałem wiedzieć, że to je***y przedział. Modlę się o 30 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafal napisał:
a ile wyszlo w logarytmie ?? -2 ?
tak )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będą odpowiedzi ??)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może 30% będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u nas nauczyciel bierze to jako normalną ocenę z matematyki i mam nadzieje że zdam ją i dostanę 2 (30%)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile jest mozliwych tych liczb parzystych ? 500 ? ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm matura byla z CKE! Jesli była by z Operonu, to byscie mieli to zaznaczone na arkuszach ;p a tutaj nie było słowa o tym. To byla probna finansowana ze srodkow unii, wiec nie mozliwe aby prywatna firma jak Operon pozyskiwala na to srodki ;p matura na bank z Cke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
około 14 będą odpowiedzi Panie i Panowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciężko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Je**c mature xD... Matura to bzdura ;D hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd wiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101103/PROBNAMATURA/264507708 czyli pewnie dzisiaj już kilka zadań będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...